do pobrania

Badanie spójności obsługi - pobierz prezentację z webinaru

2019-12-04

Nie udało Ci się wziąć udziału w webinarze?

W ostatni czwartek Lena Skałba-Filip przeprowadziła webinar dotyczący badania spójności jako narzędzia pozwalającego przeanalizować jeden z obszarów rozczarowania się marką – obsługę klienta.

Rozważaliśmy różne wymiary, w których konsument może rozczarować się obietnicą składaną przez markę. Wymienione obszary rozczarowania dotyczyły produktu, usługi, obsługi klienta, działań prowadzonych przez firmę czy kreowanego przez nią wizerunku.

W przypadku obsługi klienta przedmiotem rozczarowania są zachowania pracowników – niespójne z proklienckimi deklaracjami składanymi przez markę. Analizowaliśmy skąd się bierze owa niespójność w organizacji i jak ją można rozpoznać.

Służy do tego stworzone przez nas narzędzie, które nazwaliśmy badaniem spójności – jego celem jest odpowiedzenie sobie na pytanie czy i w jakich obszarach organizacja jest niespójna w kontekście realizacji założeń CX w obsłudze klienta? Odpowiadaliśmy również na pytanie jak sobie z tak wykrytą niespójnością poradzić?

Wszystkich tych, którym nie udało się dotrzeć na nasz webinar, zachęcamy do pobrania wykorzystywanej podczas transmisji prezentacji. W przypadku wszelkich pytań/ wątpliwości – zapraszamy do kontaktu.

Nagranie webinara znajdziesz na naszym kanale na You Tube. Kliknij poniżej:

Autor

CEM ProOptima, ProOptima