Sprawdź jak pracujemy

Wykorzystując różne narzędzia i metod pomożemy Wam usłyszeć czego od Was oczekują klienci, postawić diagnozę dotyczącą tego, jak aktualnie dbacie o klientów i co powinniście zmienić.

Wspólnie zaprojektujemy kształt pożądanej zmiany i sposób jej wdrożenia. Zadbamy o to, by wprowadzić je w firmowe życie. Wszystko po to, by klienci byli bardziej lojalni, a Wasza marka była marką pierwszego wyboru!

Jak pracujemy CEM ProOptima

Poznaj nasz proces

Optymalizacja procesów wewnętrznych

W projektach klasy CEM zmiany procesów i struktury są często niezbędne dla zapewnienia zdolności firmy do generowania wartościowych doświadczeń klientów.

W ramach tych działań realizujemy mapowanie i wyszczuplanie (lean management) procesów wewnętrznych po to, by zwiększyć efektywność procesową organizacji w kontekście dodawania wartości dla klienta. Które procesy przynoszą największą wartość dla Waszych klientów? Które marnotrawią energię i zasoby, nie przynosząc wartości dla klienta?

Czy optymalizujecie wewnętrzne procesy w firmie? Potraficie zwiększyć Waszą zdolność do generowania wartościowych doświadczeń Waszych klientów (Customer Experience)?