Dlaczego?

Czy możesz nie dbać o doświadczenia klientów?

W dzisiejszych czasach niełatwo o klienta. Jeśli Wasz biznes nie jest niszowy lub nie jesteście monopolistami, to Wasza konkurencja jest raczej duża lub bardzo duża. Wiesz, że Wasz produkt czy usługa jest dobrej lub najwyższej jakości, a konkurowanie ceną nie ma sensu. Chcecie więc budować wartość dla klienta w sposobie obsługi, jakości relacji z nim, a szerzej w doświadczeniu zakupowym i pozakupowym. Chcecie, by klient dzięki temu był lojalny. A co jest ważne dla Twojego klienta?

Dla klienta ważny jest czas, prostota, łatwość i intuicyjność w trakcie kontaktu z Wami. Ważna jest pewność i przewidywalność Waszych działań oraz to, jak się klient czuje w kontakcie z Wami. Czy kontaktowi z Wami towarzyszą pozytywne emocje i doznania czy też nie. Wasz klient chce się czuć indywidualnie traktowany, a z czasem coraz lepiej rozumiany, do czytania w myślach włącznie. Za takie doświadczenie, klient jest skłonny zapłacić więcej. Badania Amazon.com potwierdzają, że nawet do 15% więcej. Warto byście jeszcze lepiej potrafili zadbać o odpowiednią obsługę klienta, relacje z klientem.

Czy potraficie jako firma to zapewnić klientowi?

Odpowiedzią firm na oczekiwania współczesnych klientów jest Customer Experience Management (CEM).

Proponujemy kompleksowe podejście, które pozwoli zadbać o całokształt doświadczeń Waszych klientów. Bez względu na to czy są to klienci biznesowi (b2b) czy indywidualni (b2c).

Dowiedz się więcej i sprawdź, jak przeobrażamy doświadczenia!

Czy możesz nie dbać o doświadczenia klientów - CEM ProOptima